آریا . شنبه 9 آبان 1394 01:10 ق.ظ نظرات ()
دکوراسیون های شیک داخلی خانه ی شما با چند تغییر ساده و بکارگیری چند نکته میتواند تبدیل به یک دکوراسیون زیبا و شاد شود.از ایده های این بخش حتما استفاده کنید.
انتخاب رنگ اصل مهم در دکوراسیون:
در انتخاب رنگ بی پروا باشید.از رنگهای جیغ استفاده کنید تا شادی و انرژی آنها به شما منتقل شده و حس نشاط را در خانه به شما القاء کنند.
بنفش و زرد جیغ یک ایده ی عالی برای داشتن دکوراسیون شاد هستند.
www.dr-plan.com


در مبلمان خود از تنوع رنگی بهره ببرید:
از سبک و سایق ساده و یکدست بودن رنگ لوازم بیرون بیایید.چرا نباید رنگ مبلمان ست خانه ی شما متنوع نباشد. به عقیده ی دکوراتورهای مشهور دنیا استفاده از رنگ های متضاد و متنوع در مبلمان و لوازم خانه نشانه ی جرأت و جسارت شماست.از شلوغ پلوغی نترسید:
گل دار بودن کاغذ دیواری خانه و یا پارچه ی مبلمان شما به جرأت بهترین راه برای زیباتر شدن و جذابیت هر چه بیشتر دکوراسیون داخلی منزل شما خواهد بود.
اگر به طور کلی آرامش را بر هر چیزی در دکوراسیون ترجیح میدهید ترکیب سفید و مشکی یا سفید با آبی بهترین و عالی ترین گزینه های انتخاب رنگ برای دکوراسیون داخلی خانه شماست


دکوراسیون های مرده را زنده کنید:
با اضافه کردن کوسن ها و یا همان بالشتک های زیبای مبل با رنگ های سفید و یا گرم به خانه تان روح ببخشید.تنوع در سبک چیدمان خانه دکوراسیون خانه ی شما را متحول می کند.به عنوان مثال همانطور که در این تصویر میبینید حتما نباید همه چیز مدرن و مجلل باشد و ترکیب سبک سنتی با مدرن هم می تواند زیبایی ببخشد.پایان.